POZNAJ NAS BLIŻEJ CERTYFIKATY ZAŚWIADCZENIA

Przedsiębiorstwo Prywatne EW-RO z siedzibą w Klinach koło Kępna (woj. wielkopolskie) jest firmą prywatną, która swoją działalność rozpoczęła w 1986 roku. Początkowo nasza działalność była związana z branżą motoryzacyjną oraz rolniczą dopiero w drugiej połowie lat 90 firma została przebranżowiona i uzyskała status zakładu produkcyjnego w branży metalowej. Specjalizujemy się w wykonawstwie obiektów stalowych, w lekkiej obudowie z płyt warstwowych, o różnym przeznaczeniu (hale produkcyjne, magazynowe, sportowe, biurowe itp.) Drugim filarem naszej działalności jest wykonawstwo różnego rodzaju elementów metalowych związanych bezpośrednio z konstrukcjami stalowymi w postaci: balustrad, podestów, drabin, antresol, pomostów, schodów stalowych, świetlików dachowych, konstrukcji wsporczych pod bramy podnoszone, wentylatory itp. Produkujemy również elementy metalowe nie związane z konstrukcjami stalowymi w postaci: kontenerów na śmieci lub złom, stojaków na płyty meblowe, balustrad z elementami kutymi, stojaków rowerowych, bram metalowych.

Aby, zapewnić najwyższą jakość wykonywanych przez nas konstrukcji korzystamy wyłącznie z atestowanych materiałów. Dlatego do wszystkich naszych wyrobów wystawiamy świadectwa jakości oraz w przypadku konstrukcji stalowych dodatkowo wystawiamy deklarację zgodności, zgodnie z polskimi i europejskimi normami. Produkowane przez nas wyroby spawane podlegają kontroli spawalniczej przez uprawnione do tego osoby. Nasze kwalifikacje potwierdzone są przyznanymi nam certyfikatami Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach oraz TUV z Berlina.

W 2008 roku rozpoczęliśmy nową inwestycję polegającą na rozbudowie istniejącego już zakładu którą zakończyliśmy na początku 2011 roku. Zakres inwestycji to m.in. budowa nowej hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Planujemy także zakup nowych urządzeń oraz maszyn takich jak: przecinarka taśmowa do średnicy cięcia 600 mm, wypalarkę tlenowo-acetylenowo-plazmową o wymiarach stołu 3m x 13m sterowaną numerycznie, komorę śrutowniczą oraz suwnice.

Proponujemy współpracę techniczną na wszystkich etapach podejmowania decyzji inwestycyjnych, od projektu poprzez realizację do odbiorów końcowych.

NASI PARTNERZY

Bowim ThyssenKrupp ArcelorMittal Kingspan Marcegaglia Balexmetal Paneltech Hempel Tikkurila Wkręt-met Gunnebo Industries